O MNIE - PATRYK WÓJCIK PSYCHOLOG

Kim jestem i dlaczego to właśnie ja mogę Ci pomóc w promocji lokalnego biznesu?

Patryk Wójcik - Promuj Biznes Lokalny

Nazywam się Patryk Wójcik i jestem psychologiem.

Pracuję jako konsultant biznesowy i pomagam małym lokalnym firmom w zdobywaniu nowych klientów dzięki odpowiedniej promocji.

Specjalizuje się w działaniach na Facebooku. Prowadzę strony firmowe (fanpage) oraz tworzę kampanie reklamowe. Pomagam w przygotowaniu skutecznej reklamy w Google (Google Ads). A także przygotowuję lokalne akcje promocyjne z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi marketingowych.

Prowadzę jednoosobową firmę od 2015 roku i wiem, z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorcy, którzy stale szukają nowych klientów.

Mam doświadczenie w kilku branżach: nieruchomości (deweloperzy i agenci nieruchomości), motoryzacja (wypożyczalnie i leasing), prywatne kliniki medyczne, firmy szkoleniowe, sklepy z biżuterią, usługi finansowe i wydawnictwo książkowe.

Prowadziłem zajęcia związane z psychologią biznesu na Uniwersytecie SWPS. Przez dwa lata byłem odpowiedzialny za marketing jednego z projektów Politechniki Gdańskiej (projekt łączący świat nauki z biznesem). Prowadziłem szkolenia z umiejętności psychologicznych dla kilku dużych firm. A w 2019 roku napisałem książkę na temat błędów w budowaniu trwałych relacji, która została wydana przez wydawnictwo Sensus.

Jednak teraz, kiedy przeprowadziłem się do Gdańska, chciałbym wykorzystać swoją wiedzę i wspierać w rozwoju lokalne biznesy.

Pomogę Ci przeanalizować obecną sytuację Twojej firmy. Doradzę, w jakich obszarach powinieneś dokonać optymalizacji, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Przygotuję kampanię promującą Twoją firmę, która będzie dopasowana do Twojego budżetu.

Komu mogę pomóc w promowaniu lokalnego biznesu?

Wierzę, że budowanie rozpoznawalności lokalnego biznesu może być skuteczne, kiedy połączy się nowoczesne narzędzia reklamowe (działania w internecie) z tradycyjnym marketingiem (lokalne akcje promocyjne).

Dzięki wiedzy psychologicznej wiem, czego potrzebują Twoi klienci i jak możemy do nich dotrzeć z Twoją ofertą.

Chętnie podejmę współpracę z hotelami i restauracjami, deweloperami i agentami nieruchomości, siłowniami i trenerami personalnymi, firmami cateringowymi i eventowymi, salonami urody (fryzjerzy, barberzy, gabinety kosmetyczne), prywatnymi klinikami medycznymi (lekarze, dentyści), szkołami językowymi i sportowymi, a także innymi lokalnymi firmami oferującymi usługi lub produkty.

Promuj Biznes Lokalny - sprzedaż
Promuj Biznes Lokalny - grupa docelowa

Jak promuję lokalne biznesy?

Na mojej stronie dzielę się wiedzą, abyś mógł poznać mój sposób działania. Zależy mi na tym, aby promocja nie skupiała się tylko na zdobywaniu nowych klientów, ale również budowała lojalność obecnych klientów. Budowanie trwałych relacji jest ważnym elementem mojej pracy, bo to właśnie relacje są kluczem do rozwoju lokalnej firmy.

Nie jestem marketingowcem do wynajęcia, który pomaga każdej firmie.

Zanim zapłacisz mi pierwszą fakturę, muszę najpierw poznać i zrozumieć Twój biznes. Współpracuje jedynie z firmami, które sam chętnie polecam. Dlatego mogę pomóc Ci ulepszyć Twój produkt lub usługę, aby późniejsza akcja promocyjna przyniosła oczekiwane efekty.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli chcesz się upewnić, że mogę pomóc w promocji Twojego lokalnego biznesu. Przejrzyj moją ofertę i skorzystaj z darmowych materiałów, aby mnie lepiej poznać. Chcę, abyś miał pewność, że jestem właściwą osobą, która może Ci pomóc. Wierzę, że tylko wtedy nasza współpraca ma sens.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Pomogę Ci zrozumieć, jak powinieneś działać na Facebooku, aby przyciągnie klientów do swojej firmy.

Poprowadzę Twój firmowy fanpage, abyś mógł skupić się wyłącznie na biznesie.

Nauczę Cię wykorzystywać Facebooka do celów reklamowych albo poprowadzę za Ciebie skuteczną kampanię reklamową dla Twojej lokalnej firmy.

Pomogę Ci przeanalizować obecną sytuację Twojego biznesu, abyś mógł wyznaczyć kierunek, w którym chcesz go rozwijać.

Znajdę sposoby, aby zoptymalizować działanie Twojej firmy, abyś zyskał więcej czasu i pieniędzy.

Przygotuję skuteczną kampanię reklamową w Google (Google Ads), która pomoże Ci zdobyć nowych klientów.

Zadbam o wzmocnienie rozpoznawalności Twojej lokalnej firmy, dzięki kreatywnemu wykorzystaniu tradycyjnych narzędzi marketingowych.

Pokażę Ci, jak można odświeżyć Twoją ofertę, aby skłaniała do zakupu większą ilość klientów (copywriting). Możemy również przygotować całą ofertę na nowo.

ZAPOZNAJ SIĘ Z MOJĄ OFERTĄ

Ikona promowanie lokalnej firmy na fb
Ikona doradztwo biznesowe

PROMOWANIE LOKALNEJ FIRMY NA FACEBOOKU

Sprawdź jak skutecznie promować swój lokalny biznes dzięki działaniom na Facebooku. Możesz skupić się na prowadzeniu firmowego fanpage albo wykorzystać płatną reklamę. Nauczę Cię jak zrobić to dobrze, aby przyciągać nowych klientów do Twojej firmy.

DORADZTWO BIZNESOWE (KONSULTING)

Sprawdź, jak doradztwo biznesowe może wpłynąć rozwój Twojej firmy. Doradzę Ci, w jakich obszarach powinieneś dokonać optymalizacji, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Pomogę również w analizie obecnej sytuacji Twojego lokalnego biznesu.

Ikona reklamy w google
Ikona marka lokalna

REKLAMY W GOOGLE

Sprawdź jak skutecznie promować swój lokalny biznes dzięki reklamie w Google (Google Ads), aby przyciągać nowych klientów. Pokażę Ci jak krok po kroku przygotować taką kampanię albo przygotuję wszystko za Ciebie. Sprawdź moją ofertę.

BUDOWANIE MARKI LOKALNEJ

Same działania w internecie nie wystarczą, aby skutecznie promować Twój lokalny biznes. Sprawdź, jak wiele możliwości dają Ci tradycyjne narzędzia marketingowe, których obecnie nie potrafi wykorzystać Twoja konkurencja.

Mężczyzna z laptopem - kontakt

Masz pytania? Napisz.

Jeżeli masz pytania związane z promocją lokalnego biznesu, napisz do mnie. Chętnie udzielę Ci dodatkowych wskazówek.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zanim rozpoczniemy współpracę, musimy się lepiej poznać. Sprawdź moją ofertę, przeczytaj darmowe artykuły z Bazy Wiedzy, abyś wiedział, w jaki sposób pomagam w promowaniu lokalnego biznesu. Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania, możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Poniżej znajdziesz osiem punktów, które w skrócie opisują kim jestem.

1. Jestem przedsiębiorcą

Prowadzę małą firmę od 2015 roku i wiem, z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień właściciele biznesów.

2. Jestem psychologiem

Potrafię zrozumieć potrzeby właścicieli firm oraz potrzeby ich klientów.

3. Lubię pomagać

Można być dobrym psychologiem tylko wtedy, gdy naprawdę lubi się pomagać innym, a dla mnie jest to bardzo ważne.

4. Nie lubię nachalnej sprzedaży

Nie będę Ci wciskał na siłę swoich usług. Wierzę tylko we współpracę, która jest korzystna dla obu stron.

5. Jestem realistą

Mały lokalny biznes to nie Coca Cola, czy McDonald's, dlatego dopasuję działania promocyjne do Twojego budżetu i potrzeb.

6. Lubię to co robię

Moja praca sprawia mi radość, dlatego jestem na bieżąco z nowinkami w branży.

7. Potrafię budować relacje

O błędach w budowaniu trwałych relacji wydałem swoją pierwszą książkę w 2019 roku. Wiem sporo na ten temat.

8. Chętnie dziele się wiedzą

Wiem, że abyś mógł mi zaufać, musisz mnie lepiej poznać. Nie ma na to lepszego sposobu, niż szczere dzielenie się wiedzą.

Baza Wiedzy

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WIEDZY

Na mojej stronie dzielę się wiedzą, abyś mógł poznać mój sposób działania. Już teraz całkowicie za darmo możesz dowiedzieć się jak prowadzić fanpage na Facebooku, tworzyć skuteczne kampanie reklamowe, a także budować rozpoznawalność swojej lokalnej firmy. Zależy mi na tym, abyśmy lepiej się poznali, dlatego zapraszam Cię do mojej Bazy Wiedzy.